top of page

Pagalba artimiesiems

Holistinės onkologijos ne mažiau svarbi dalis - suvokimas, kad artimiesiems reikia ne mažesnės paramos ir pagalbos.  Čia neabejojama, kad susirgus vienam šeimos nariui, liga paliečia visą šeimą, draugus, kolegas.

Nepaprastai sudėtingoje situacijoje atsiduria artimieji, kurie yra pagrindiniai lydintieji asmenys tyrimams, gydymui, esantys šalia namuose – padedantys ir teikiantys įvairiapusišką paramą sergančiajam. Tačiau ne retai pagalba būtina abipusė.

Holistinės medicinos samprata skatina artimuosius pasikviesti į lygiavertį bendradarbiavimą, suteikiant visapusišką reikalingą pagalbą ir paramą.

Integracinės onkologijos centre informacinės ir papildomos sveikatinimo priemonės taip pat skiriamos ir artimiesiems –  suteikiant ne tik visą reikalingą informaciją, bet ir parengiant individualius sveikatinimo planus, kurie užtikrina fizinės, protinės, emocinės sveikatos palaikymą, atsižvelgiant į poreikius ir lūkesčius.

Integracinės onkologijos centro veikla – tai informacijos, ir pagalbinių priemonių suteikimas, atliekantis patarėjo-koordinatoriaus vaidmenį kelionės per vėžį metu bei reintegracijos metu.

Tai unikalus ir inovatyvus informacijos ir pagalbos centras ne tik Kaune, bet ir Lietuvoje, kurio misija ir tikslas – kurti geresnę savijautą sergantiesiems onkologinėmis ligomis ir jų artimiesiems, pasitelkiant tarptautinę Integracinės onkologijos praktiką bei rekomendacijas.

bottom of page