top of page

Pagalbos sau mokykla

Kviečiame į įrodymais pagrįstų papildomų priemonių teorinius ir praktinius užsiėmimus su savo srities specialistais visus, einančius kelionę per vėžį

Integracinės onkologijos centras kviečia į šeštadieninę mokyklą, kurios tikslas – integralus požiūris į pagalbą sau ir savo artimajam kelionėje per vėžį. Tai laikas, skirtas sužinoti apie įrodymais pagrįstas papildomas priemones ir išbandyti jas individualiai.

Užsiėmimuose laukiami visi – pradedantys savo kelionę per vėžį ir juos lydintieji, įpusėjusieji ar baigusieji aktyvų gydymą – visiems, kurie nori geriau pasirūpinti savo keturiomis imperijomis.

Kas yra keturios imperijos?

Keturios vidinės imperijos, kuriomis kasdien

kiekvienas turime pasirūpinti – tai proto, širdies,

sielos ir sveikatos imperijos. Tuomet kai gebame

pasirūpinti savo fiziniu aktyvumu, naudinga mityba,

miego kokybe, turime streso valdymo įgūdžius,

galime būti tikri – rūpinamės savo fizine, protine,

dvasine ir emocine sveikata. Tai – visapusiško

sveikatinimo tikslas ir procesas, gerinantis ne tik

gyvenimo kokybę, bet ir mažinantis ligos ir gydymo

šalutinius reiškinius.

Pagalbos sau mokyklos principai:

  1. Integralūs ir patyriminiai užsiėmimai

  2. Profesionalūs užsiėmimų lektoriai

  3. Savęs pažinimo siekimas

  4. Interaktyvūs ir komandiniai metodai

  5. Bendradarbiavimu grįsta kultūra

  6. Jauki ir unikali aplinka  

 

Šios mokyklos tikslas – sukurti kūrybinę erdvę, kurioje visi kartu dalintumėmes teorinėmis ir praktinėmis žiniomis, svarbiomis kelionėje per vėžį.

Integracinė onkologija – tai visapusiška, prasminga, darni papildoma pagalba, greta standartinio vėžio gydymo, kurios ašis – žmogus, o visos priemonės – moksliniais tyrimais įrodytos ir pagrįstos tarptautine praktika.  

Ši mokykla orientuota į grupinius užsiėmimus, kurių metu visa informacija diferencijuota ir individualizuota, pritaikyta onkologiniams susirgimams ir su jais susijusiems iššūkiams. Užsiėmimai – patrauklūs, džiaugsmingi, jautrūs ir inovatyvūs.

Antrasis užsiėmimas –  „Miegas kelionėje per vėžį“.

Užsiėmimas vyks: gegužės 9 dieną 11 valandą

Integracinės onkologijos centre.

Užsiėmimo trukmė: 2 valandos.

Užsiėmimo priemonės: mūsų.

Užsiėmimo kaina: 25 eurai.

Registracija ir papildoma informacija:

8-615-77066 arba integracineonkologija@gmail.com

Registracija dėl vietų stokos - būtina.

                                                 Miego sutrikimai - vieni dažniausių nusiskundimų po vėžio                                                               diagnozės nustatymo, kurie pasireiškia laukiant gydymo, gydymo                                                      metu ir ilgą laiką baigus aktyvų gydymą.

                                                Tačiau kaip dažnai žinome kuo galime sau padėti? O gal miego                                                          kokybė visai nesvarbu tuomet, kai turime kur kas didesnius                                                              rūpesčius - reikia gydytis vėžį?
          
                                               Mokslininkai nedvejoja - sutrikęs miegas reikšmingai blogina ne tik gyvenimo kokybę, bet ir silpnina imuninę sistemą, pažeidžiama hormonų pusiausvyra, jaučiamas didesnis nuovargis, trikdantis dienos režimą, mažėja fizinis aktyvumas, blogiau toleruojamas gydymas. Didesnis mirtingumas nuo vėžio taip pat susijęs su miego sutrikimais.

Ar vienintelis būdas miegoti - dar viena tabletė ar didesnė jos dozė? Ką apie tai kalba miego medicina ir jos specialistai?

Kviečiame į šeštadieninės mokyklos teorinį ir praktinį užsiėmimą su gydytoja neurologe Evelina Pajėdiene.

Evelina - LSMUL Kauno Klinikų gydytoja neurologė, doktorantė, besispecializuojanti miego medicinoje, nuo 2016 m. sertifikuota somnologė, rašanti tinklaraštį www.meskosmiegas.lt, kuriame bando paprasta kalba šviesti visuomenę apie miego sutrikimus ir miego srityje vykstančius mokslinius pasiekimus.

 

Vis daugiau mokslinio dėmesio skiriama uždegimui, kuris vertinamas kaip kritinis komponentas ne tik vėžiui pradėti vystytis, bet ir progresuoti.

Vienas iš keturių svarbiausių veiksnių gyvensenos valdyme, turintis įtakos sisteminiam uždegimui - miegas ir jo kokybė.

Iki 80 procentų žmonių, išgirdusių vėžio diagnozę, turi skirtingų nusiskundimų, susijusių su miegu. Ne rečiau miego sutrikimai pasireiškia ir jų artimiesiems.

Ar tai svarbu? 2017 metais įteikta pirmoji Nobelio premija už tyrinėjimus miego srityje. Miego medicina - vis labiau besivystanti sritis, kuriai vis daugiau dėmesio skiriama ir onkologinių ligų gydymo algoritmuose.

Integracinės onkologijos centras kviečia į teorinį ir praktinį užsiėmimą, skirtą miegui su Evelina PajėdienėRenginio metu kalbėsime apie miegą, jo sutrikimus ir valdymo priemones kelionėje per vėžį - informacija aktuali artimiesiems ir visiems, išgirdusiems vėžio diagnozę.

 

Užsiėmimas vyks: gegužės 9 dieną 11 valandą Integracinės onkologijos centre.

Užsiėmimo trukmė: 2 valandos.

Užsiėmimo priemonės: mūsų.

Užsiėmimo kaina: 25 eurai.

Registracija ir papildoma informacija: 8-615-77066 arba integracineonkologija@gmail.com

White Bedroom
Evelina.jpg
purple flowers
Surfer
bottom of page