top of page
Search
  • Writer's pictureDainora Mačiulienė

Išlydint Senuosius, pasitinkant pokyčius

„Žmonės dažnai sako, kad jie dėl sveikatos norėtų rytais bėgioti krosą, bet pirmiau turėtų numesti šiek tiek svorio. Tik pagalvok! Jiems atrodo, kad iš pradžių reikėtų atsikratyti kelių kilogramų ir tik tada bus galima užsiimti bėgimu! Kas būtų, jei rašytojas lauktų įkvėpimo, kad galėtų parašyti knygą? Gyvenimo srovė atlygina už pozityvius veiksmus.„


Laikrodžio rodyklės skaičiuoja paskutines šių metų valandas. Rašytoja Erika Umbrasaitė rašė: „norime blizgėti prieš nepažįstamąjį, kažką naujo – šiuo atveju Naujuosius metus. Tačiau palydos – atsisveikinimas su jau besibaigiančiais metais, tai tarsi priverstinės skyrybos su mylimuoju ar draugu – išsiskiriate visam, nuo šiol sies tik prisiminimai, kiekvieno teisė rinktis – blogi ar geri.“ Tad sustokime tyloje su savimi. Trumpam, bet nuoširdžiam pokalbiui su savimi.


Norėčiau kiekvienam iš jūsų šiąnakt palinkėti, kad ryte prasidėtų geriausias jūsų gyvenimo nuotykis. Kad šiąnakt pasiryžtumėte savo transformacijai. Nes „vikšro gyvenimas vieną dieną turi baigtis. Vieną dieną vikšras turi tapti drugeliu!“


Tegu su kiekvienu nauju iššūkiu ateina nuostabi galimybė vystyti žmogiškąsias savybes, o į kliūtis žiūrėti kaip į testą, kuris parodys, kaip rimtai siekiate ir kaip stipriai esate pasiryžę tapti geresni.

„Vaikai lengvai patiki neįtikėtinais dalykais. Tik mes, tik jūs ir aš, kurie turime dideles smegenis ir mažas širdis, vis abejojame, vis svarstome ir netikime.“ (S. Pressfield)


- Geriau patartum, ką daryti!

- Pamilk pats save. Pasitikėk savimi. Kai nejausi baimės ir pavydo – pradės sektis. Tapsi tikru burtininku ir visos svajonės ims pildytis!


Turime be paliovos gilintis į save, turime tyrinėti save ir tobulėti. O mes būsime šalia ir kartu, nes tik taip yra lengviau. Ir drąsiau.


Už pokyčius!


Su geriausiais linkėjimais,

Dainora Mačiulienė
73 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page