top of page
Search
  • Writer's pictureDainora Mačiulienė

"Laikas padėti sau" lektoriai - susipažinkime

Žilvinas Dambrauskas – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Įrodymais pagrįstos medicinos centro vadovas, besirūpinantis sistemingu įrodymais pagrįstos medicinos principų mokymu ir taikymu praktikoje.


Dainora Mačiulienė – integracinės onkologijos vystytoja Lietuvoje, specializuoto centro steigimo iniciatorė, kurios sritis – holistinė onkologija, siekiant evoliucijos požiūryje į onkologinę pagalbą sergantiesiems ir artimiesiems.


Evelina Pajėdienė – gydytoja neurologė, sertifikuota somnologė, kurios specializacija - miego medicina, apie miego sutrikimus pasakojanti tinklaraštyje “Meškos miegas”.


Adas Darinskas – mokslinių tyrimų vadovas, dirbantis su ląstelių technologijomis, pažangios terapijos vaistinių preparatų gamyba, žmogaus imuninės sistemos specialistas.


Eigirdas Špokauskas – kineziterapeutas, dirbantis su griaučių-raumenų sistemos sutrikimais, pristatys pasaulines rekomendacijas apie fizinį aktyvumą esantiems kelionėje per vėžį – kada, ką, kiek ir kodėl.


Rūta-Lelytė Ambrozaitienė – profesionali šiuolaikinio šokio atlikėja, kalanetikos ir judesio treniruočių vedančioji, psichologijos bei šokio ir judesio terapijos praktikė.


Simona Vėžienė – sertifikuota terapinės jogos mokytoja, priėmusi iššūkį – pirmą kartą Lietuvoje remiantis tarptautinėmis rekomendacijos jogos užsiėmimus pritaikyti esantiesiems kelionėje per vėžį.


Aistė Virketė – pirmosios ir vienintelės augalų prieglaudos “Gyvybės langelis” įkūrėja, vienintelė miško terapijos gidė, vedanti užsiėmimus sergantiems onkologinėmis ligomis, supažindins kuo miško terapija skiriasi nuo pasivaikščiojimo miške.


Aira Pundzytė – taikomosios estetikos specialistė, dirbanti su mikropigmentacijos technika, papasakos apie onkologinę estetiką, jos galimybes Lietuvoje.


Jurgita Žėglytė – natūralios kosmetikos specialistė, padės suprasti kodėl svarbu skaityti produktų etiketes ir ką reikia žinoti renkantis kosmetikos priemones.


Eglė Urbutienė – medicinos psichologė, kviečianti prakalbinti tylą kartu, surandant tinkamus žodžius pokalbiui apie intymius išgyvenimu kelionėje per vėžį. Pirmosios knygos “Intymumas sergant vėžiu” bendraautorė.


Karolina Venslauskaitė – plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja, pristatysianti plastinės chirurgijos galimybes atitaisant ligos ar gydymo padarinius.


Vaida Virbalaitė – dailės terapijos praktikė, teigianti, kad dailės terapijoje piešinys – tai žmogaus esmę apnuoginantis kūrybos rezultatas. Dailės terapija – tai tarpdisciplininė fizinę ir psichinę sveikatą gerinanti sistema.


Kristina Paukštytė – Brazdauskienė – interjero dizainerė, primenanti, kad ne interjere vyraujančios mados, ne daiktų kiekis ir net ne jų grožis sukuria pilnatvę ir harmoningą bei sveiką aplinką namuose. Rytų filosofijos moko kaip susikurti namus, kad jų aplinka darytų teigiamą poveikį kiekvieno mūsų būsenai bei sveikai sielai.


Aistra Papaitė – Kazlauskienė – chemikė, sertifikuota aromaterapeutė, dirbanti su augalų ekstraktais, eteriniais aliejais, hidrolatais ir jų poveikiu savijautai, sveikatai ir grožiui.


Agnė Čivinskaitė – psichoterapeutė, pabrėžianti, kad didesnis tikėjimas savo gebėjimais yra reikšmingai susijęs su geresne fizine ir psichologine sveikata, geresniu funkcionavimu bei geresne gyvenimo kokybe.325 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page